اخبار خانوادۀ مجمع
قصه کربلا به اربعین رسید...

قصه کربلا به اربعین رسید...

چاپ ششم «قصه کربلا» برش هایی از زندگانی امام حسین(ع) از آغاز تا پرواز، توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر شد

ده کتاب ممتاز دربارۀ صبر و حضرت زینب(س)
مجمع ناشران انقلاب اسلامی در این بستۀ مطالعاتی، با معرفی کتاب‌هایی سعی کرده است مخاطب را بیشتر با مفهوم صبر آشنا کند. در ابتدا، کتاب‌هایی با موضوع صبر قرار گرفته است تا ابعاد مختلف این مفهوم بررسی شود. سپس کتاب‌هایی با موضوع ویژگی و زندگانی حضرت زینب(س) معرفی شده تا با نمونه‌ای عالی در به‌کارگیری صبر در زندگی و مبارزه علیه ظلم و فساد آشنا شویم. در انتهای بسته نیز دو کتاب مجزا دربارۀ مبارزه زنان علیه ظلم و صبر زنان در زندگی قرار گرفته است.

ترجمه کتاب «الفائق فی الاصول» به چاپ رسید
ترجمه کتاب «الفائق فی الاصول» نوشته سعید زارعی به همت مؤسسه بوستان کتاب به چاپ رسید.

عرضه 700 عنوان کتاب دفاع مقدس در 18 کتابفروشی آستان قدس
 معاون بازرگانی انتشارات آستان قدس رضوی با بیان این که تبلیغ و انتقال فرهنگ از خودگذشتگی رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس به جوانان و نسل امروز که این ایثارگری‌ها را ندیده‌اند، وظیفه تمام ماست

جایزه ۲۰ میلیون تومانی موکب فرهنگی انتشارات جمکران
کتاب «پشت درهای بهشت» رمانی در حال و هوای کوفه سال ۶۱ هجری قمری و عاشورای حسینی است. کتاب ویژه این ایام از انتشارات کتاب جمکران است که با جایزه ۲۰ میلیون تومانی به استقبال مخاطبان و دلدادگان حسینی رفته است.

انتشار شصت عنوان کتاب با موضوع دفاع مقدس/ ارائه تخفیف‌های ویژه
مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی با بیان این که هشت سال دفاع مقدس بخشی از تاریخ و هویت ملی ما را می‌سازد، اظهار کرد: رشادت‌های جوانان و مردم کشورمان در این هشت سال بسیار زیاد است، در همین راستا بسیاری از هنرمندان و نویسندگان تلاش کرده‌اند تا با آثار سینمایی و همچنین کتاب‌های داستان محور و یا تاریخ شفاهی این فداکاری‌‌ها را نقل کنند.

زندگی‌نامه داستانی آیت‌الله بروجردی منتشر شد
کتاب زندگی‌نامه داستانی سیدحسین طباطبایی بروجردی؛ به قلم آزاده جهان‌احمدی توسط انتشارات روایت فتح چاپ و روانه بازار نشر شد. 

بررسی ضرورت تحول در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در «شیرازه کتاب»
«شیرازه کتاب» در جدیدترین شماره خود که با عنوان «تحول در ارشاد» منتشر شده، به ضرورت تحول در مدیریت فرهنگی کشور و به‌ویژه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پرداخته است.

پای حرف راوی جبهه‌ها
نسخه صوتی کتاب «مربع‌های قرمز» خاطرات شفاهی حسین یکتا از دوران جنگ تحمیلی همزمان با هفته دفاع مقدس رونمایی می‌شود

بررسی شخصیت هنری و ادبی رهبر انقلاب
اولین جلسه از سلسله نشست‌های بررسی ابعاد شخصیت رهبر معظم انقلاب، با محوریت شخصیت هنری و ادبی ایشان، به همت بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) و با حضور حسین قرایی برگزار شد.
خط اخبار
خط اخبار
بیشتر