شنبه 10 مهر 1400
هل دسته گل سفارشی

چهل دسته گل سفارشی به هفته دفاع مقدس رسید

«چهل دسته گل سفارشی »روایت‌هایی کوتاه از ارادت‌های شهدا به حضرت زهرا(س) توسط انتشارات شهیدکاظمی روانه بازار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی مجمع ناشران انقلاب اسلامی، منانشر، «چهل دسته گل سفارشی »روایت‌هایی کوتاه از ارادت‌های شهدا به حضرت زهرا(س) توسط انتشارات شهیدکاظمی روانه بازار شد.
این کتاب بُرش‌هایی از خاطرات چهل شهید می‌باشد که در برگیرنده عشق و ارادت شهدا به حضرت زهرا سلام الله علیها، و نیز عنایت آن بانو به این چهل دسته‌گل است. سید مهدی موسوی، برای توصیف این عشق و ارادت هم از زبان روایت بهره جسته و هم از زبان شعر. به قول خودش آن‌جا که زبان روایت تاب نمی‌آورَد، شعر از راه می‌رسد و بخشی از بارِ ماجرا را به دوش می‌کشد. بُرش‌های مناسب وکوتاه از خاطرات و همچنین تلفیقِ نثر و شعر، دو شاخصه‌ای است که کتاب را از کتاب‌های مشابه متمایز می‌سازد.
 در برشی از کتاب می‌خوانیم:
علی‌رضا ادامه داد: «فقط از خدا می‌خواهم روز شهادت بی‌بی شهید شوم»
سرانجام، آرزوی علی‌رضا هاشم‎نژاد در سال۱۳۶۵ برآورده شد و روز شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها، در شلمچه به دیدار معبود شتافت، آن هم در قنوت نماز صبح!
در نمازش علی‌رضا آخر
ربّنا گفت و کربلایی شد
او رضای علی و فاطمه را
برگزید و علی‌رضایی شد
«چهل دسته گل سفارشی» روایت‌هایی کوتاه از ارادت‌های شهدا به حضرت زهرا(س) در قطع رقعی و 92صفحه و به کوششسید مهدی موسوی همزمان با هفته دفاع مقدس توسط انتشارات شهیدکاظمی روانه بازار شد.

علاقمندان جهت تهیه این کتب می توانند از طریق سایت nashreshahidkazemi.ir  یا ارسال نام کتاب به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۱۴۱۴۴۱  اقدام و کتاب در قالب طرح تابستانه با تخفیف ویژه تهیه نمایند

نظرات
capcha
خط اخبار
خط اخبار
بیشتر