یکشنبه 18 مهر 1400
قلب سفید پدربزرگ

قلب سفید پدربزرگ پاسخی به پرسش‌های خداشناسی کودکان

کتاب «قلب سفید پدربزرگ» نوشته «مسلم ناصری» با موضوع خداشناسی توسط انتشارات کتاب جمکران روانه بازار نشر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی مجمع ناشران انقلاب اسلامی، منانشر، همزمان با رشد کودکان، درک آنها از پیرامون بیشتر و پرسشگری و سوالات آنان آغاز می‌‌شود. پاسخ‌های درست و متناسب با فهم و زبان کودک، اهمیت بسیاری بالایی در شکل‌گیری شخصیت و ذهن پرسشگر آنان دارد.

در این بین مسئله خداشناسی و خداباوری از پرسش‌هایی است که معمولاً ذهن کودکان را با خود درگیر می‌کند و هم برای خانواده‌ها بسیار مهم جلوه می‌کند و از سویی پاسخ به این پرسش‌ها با زبان کودکان بسیار سخت جلوه می‌کند.

کتاب «قلب سفید پدربزرگ» نوشته «مسلم ناصری» با موضوع خداشناسی که توسط انتشارات کتاب جمکران روانه بازار نشر شده در تلاش است تا با زبان ساده به یکی از پرسش‌های اصلی کودکان در مورد خدا پاسخ می‌دهد. داستان کتاب در مورد دختر بچه‌ای به اسم مینو است که دوست دارد بداند خدا چه رنگی است؟

از ویژگی‌های مهم این کتاب استفاده از عناصر ملموس طبیعت، رنگ‌های جذاب و زیبا و پدربزرگی مهربان است که کودک با آن‌ها همراه شده و ارتباط عاطفی و حسی می‌گیرد.

کتاب «قلب سفید پدربزرگ» با تصویرگری زیبای سرکار خانم «عسل نجاری» و قلم «مسلم ناصری»، با صفحات تمام رنگی در ۲۸ صفحه و به قیمت ۳۵ هزار تومان توسط انتشارات کتاب جمکران در ماه ربیع الاول راهی بازار نشر شد.

نظرات
capcha
خط اخبار
خط اخبار
بیشتر