کتاب «صبح در راه است» منتشر شد
یکشنبه 16 آبان 1400

صبح در راه است

کتاب «صبح در راه است» منتشر شد

حضرت سلمان فارسی (سلمان محمدی) از صحابی بزرگ پیامبر عظیم الشأن اسلام است که به افتخار «السلمان منا اهل البیت» از طرف نبی مکرم اسلام نایل آمده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی مجمع ناشران انقلاب اسلامی، منانشر، حضرت سلمان فارسی (سلمان محمدی) از صحابی بزرگ پیامبر عظیم الشأن اسلام است که به افتخار «السلمان منا اهل البیت» از طرف نبی مکرم اسلام نایل آمده است.

این شخصیت بزرگ همچون مقتدای خویش حضرت رسول اکرم(ص) آماج تیر تهمت‌ها و ترور شخصیت عناصر بی‌هویت و دشمنان انقلاب اسلامی قرار گرفته است. متولیان لیبرال دموکراسی غرب، که نظام بافته اذهان بیمار و شهوتران و استکباری خود را در حال افول و غرق شدن می‌بینند و روشنگری‌های انقلاب اسلامی را عامل آن می‌دانند، برای نجات خود به اهانت و شبهه آفرینی در مورد شخصیت‌های بزرگ اسلام روی آورده‌اند تا از اقبال عمومی به اسلام ناب جلوگیری نمایند.

موج هتاکی‌ها و سیل شبهات علیه صحابی جلیل‌القدر، خانم مهناز زارعی را بر آن داشت تا با استناد به مدارک معتبر در قالب نامه‌های جذاب جناب سلمان خطاب به یکی از جوانان عصر حاضر، زندگینامه ایشان را بررسی و به این شبهات پاسخ گوید. سبک نگارش روایی جهت ایجاد انگیزه و رغبت مطالعه نوجوانان و جوانان اتخاذ شده است و در ایجاد گفتمانی جدید موفق بوده است.

کتاب مذکور توسط موسسه فرهنگی هنری قدرولایت در قطع رقعی و 112 صفحه با قیمت 20 هراز تومان منتشر شده است.

علاقمندان می‌توانند با شماره تلفن‌های 66411151-09123882416 تماس گرفته و این کتاب جذاب را تهیه نمایند.

نظر بدهید
capcha