چهارشنبه 03 آذر 1400

طعم شیرین خدا در منزل شهید مدافع حرم

مجموعۀ «طعم شیرین خدا» به قلم حجت الاسلام محسن عباسی ولدی در منزل پدر شهید مدافع حرم جواد محمدی رونمایی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی مجمع ناشران انقلاب اسلامی، منانشر، مجموعۀ «طعم شیرین خدا» به  قلم حجت الاسلام محسن عباسی ولدی، به بهانۀ انتشار کتاب هفتم از این مجموعه، در منزل پدر شهید مدافع حرم جواد محمدی رونمایی شد.

مجموعۀ «طعم شیرین خدا» بنا دارد با تکیه بر آیات نورانی قرآن و کلمات آسمانی اهل بیت علیهم السلام، پنجره‌ای نو از خداشناسی را به روی نسل نو باز کند. در راستای همین دغدغه، موضوع اصلی کتاب هفتم، مسئلۀ شکر و نقش آن در تربیت انسان و آرامش اوست.

کتاب اول این مجموعه «من با خدای کوچکم قهرم» نام دارد. این کتاب در کمتر از سه سال، به چاپ دهم رسیده است.

رو نمایی این مجموعه در منزل پدر شهید مدافع حرم، جواد محمدی، از شهدای شهر درچۀ اصفهان برگزار شد. حدود ششصد جوان و نوجوان در این شهر، به همّت روحانی جوان، حجت الاسلام مهرابی، حلقه‌های طعم شیرین خوانی به راه انداخته و مادر شهید جواد محمدی نیز سرگروه یکی از همین حلقه‌های مطالعاتی است؛ از همین رو، درچه و منزل پدر شهید محمدی، برای رونمایی این کتاب انتخاب شد.

کتاب هفتم طعم شیرین خدا با نام «ذکر است کسی که اهل شکر است»،  در 203 صفحه با قیمت 40هزار تومان از سوی انتشارات آیین فطرت وارد بازار نشر شد. این کتاب و شش جلد دیگر مجموعۀ «طعم شیرین خدا» را علاوه بر سایت ketabefetrat.com، از کتاب‌فروشی‌های سراسر کشور می‌توان تهیه کرد.

 

نظرات
capcha
خط اخبار
خط اخبار
بیشتر