دوشنبه 09 خرداد 1401

«متولد زندان» به کتابفروشی‌ها رسید

«متولد زندان»؛ رمانی جذاب با محوریت نخبه‌ای که جذب یکی از سرویس‌های اطلاعاتی می‌شود، توسط انتشارات شهیدکاظمی منتشر شد.

«متولد زندان»؛ رمانی جذاب با محوریت نخبه‌ای که جذب یکی از سرویس‌های اطلاعاتی می‌شود، توسط انتشارات شهیدکاظمی منتشر شد.

این کتاب ماجرای یک نخبه‌ای ایرانی است که جذب یکی از سرویس‌های اطلاعاتی-جاسوسی شده و برای آن‌ها در چندین نوبت جاسوسی می‌کنند. این کتاب قصه فردی است که در دل تاریکی به روشنایی قدم می‌گذارد و پرورش پیدا می‌کند؛ ولی دوباره خودش با پای خودش وارد تاریکی می‌شود
نویسنده در متولد زندان قصه‌ی آدم‌هایی را می‌گوید که دارای وجدان بیدار هستند و حتی خودشان را محکوم می‌کنند و برخی هم حکم صادره برای خود را اجرا می‌کنند.

 

در برشی از کتاب می‌خوانیم:
تنها شکنجه من این بود که به من انگ منافق می‌زدند. شهین رو به خسرو، همان مرد خوش اخلاق کرد و گفت که وسایل استراحت من را فراهم کند تا زمان نهار دوش بگیرم. نگاهی به عمه پروانه کردم او لبخند رضایتی به من زد. از لبخند او احساس آرامش کردم هرچند هنوز ار رفتار تحقیر‌آمیزی که با من شده بود احساس بدی داشتم ولی رفتار محبت‌آمیز خسرو و شهین از تلخی آن استقبال کم کرد.

«متولد زندان»؛ رمانی جذاب با محوریت نخبه‌ای که جذب یکی از سرویس‌های اطلاعاتی در قطع رقعی و 206 صفحه به قلم مرتضی احمربه نگارش در آده و توسط انتشارات شهیدکاظمی منتشر شد.
علاقمندان جهت تهیه این کتب می‌توانند از طریق سایت nashreshahidkazemi.ir یا ارسال نام کتاب به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۱۴۱۴۴۱ اقدام و کتاب را تهیه نمایند

نظر بدهید
capcha