رخنه در بزرگترین سیستم اطلاعاتی دنیا!
یکشنبه 22 خرداد 1401

رخنه در بزرگترین سیستم اطلاعاتی دنیا!

چاپ پنجم کتاب «نفوذ در موساد» داستان‌های واقعی از رخنه اطلاعاتی در رژیم صهیونیستی توسط انتشارات شهیدکاظمی منتشر شد.

چاپ پنجم کتاب «نفوذ در موساد» داستان‌های واقعی از رخنه اطلاعاتی در رژیم صهیونیستی توسط انتشارات شهیدکاظمی منتشر شد.

این کتاب داستان‌های واقعی از رخنه اطلاعاتی در رژیم صهیونیستی است. رژیم صهیونیستی سال‌های سال است با اشغال سرزمین‌های فلسطین و ساخت اسلحه در قدرت مانده است. این کتاب نشان می‌دهد این رژیم چگونه نتوانسته است جلوی نفوذ در اطلاعات خودش را بگیرد و مورد نفوذ اطلاعاتی قرار گرفته است. این کتاب داستان‌های جالب و حقیقی‌ای است از ضعف حکومت اسرائیل مقابل قدرت‌های مبارزانش.
«نفوذ در موساد» روایت داستانی جوانان میهن‌پرست جهان عرب است که ایستادگی‌شان، شکست‌ناپذیری سرویس‌های اطلاعاتی رژیم صهیونیستی را به افسانه‌ای بی‌اساس بدل کرده و سست بودن این خانه را در مقابل دیده‌گان جهانیان به تصویر کشیده است و البته نشانه‌ای است بر پیروزی حتمی و نزدیک جوانان غیور و مؤمن جهان اسلام در برابر جنود شیطان.
داستان جوانی مصری که با هویتی جعلی برای نفوذ در اسرائیل انتخاب می‌شود و حوادثی هیجان‌انگیز و پرفراز و نشیب را رقم می‌زند.

 در بخشی از کتاب می‌خوانیم:
مرد یهودی به درجه‌ای از مستی می‌رسید که زبانش باز می‌شد و در همین زمان، هوشیاری جوان به نهایت خود می‌رسید؛ زیرا این موجود دائم‌الخمر، سرّی‌ترین مسائل امنیتی اسرائیل را برملا می‌کرد. رأفت در یکی از نامه‌های سرّی خود نوشت: «...بعد از چند جام که بالا کشید، نمی‌توانستم تشخیص بدهم که این مرد تنومند، زنده است یا مرده. تنها نشانۀ زنده بودن او، نفس کشیدنش بود. نمی‌توانستم بدانم که او خواب است یا بیدار، از روی اراده سخن می‌گوید یا اینکه کلمات، بی‌اراده از دهان او خارج می‌شوند... کافی است یک سؤال از او بپرسم تا او به‌طور کامل صحبت کند؛ گویی ضبط صوتی است که دکمه آن را فشار داده باشی.

چند ساعت پیش، تلگرافی فوری و رمزدار رسیده بود. در آن ساختمان یک نفر در انتظار مرد مسافر بود. نامه‌ای که صبح دیروز از تل‌آویو ارسال شده بود، موضوع جلسه بود. نامه اطلاعات شگفت‌انگیزی را در بر داشت که بسیار غیرقابل تصور بود. منبع اطلاعات به سرگرد جادوسکی نسبت داده شده بود که عضو هیئت ستاد ارتش اسرائیل بود. نامه حاوی اخباری از حملۀ سه‌گانۀ اسرائیل، انگلیس و فرانسه در چند روز آینده بود. در حقیقت این نامه حاوی اطلاعات سرّی بود که یک روز قبل به مصر رسیده و از سوی دو منبع در پاریس ارسال شده بود. آخرین کلماتی که در نامه آمده بود، این بود: «نمی‌دانم چه کنم اگر به خدمت سربازی دعوت شوم. آیا ممکن است علیه کشورم سلاح به دست بگیرم؟ که در این صورت خداوند بزرگ مرا بیامرزد...

چاپ پنجم کتاب «نفوذ در موساد» داستان‌های واقعی از رخنه اطلاعاتی در رژیم صهیونیستی به قلم صالح مرسی در قطع رقعی و 472صفحه توسط انتشارات شهیدکاظمی منتشر شد.

علاقه‌مندان جهت تهیه این کتاب می‌توانند از طریق سایت nashreshahidkazemi.ir و یا از طریق ارسال نام کتاب به سامانه پیام کوتاه ۳۰۰۰۱۴۱۴۴۱ کتاب را تهیه کنند

نظر بدهید
capcha