«آن مرد با باران می‌آید» رمانی برای حال و هوای این روزها به چاپ 35 رسید
چهارشنبه 12 بهمن 1401

«آن مرد با باران می‌آید» رمانی برای حال و هوای این روزها به چاپ 35 رسید

رمان «آن مرد با باران می‌آید» در آستانه دهه فجر برای سی و پنجمین بار توسط انتشارات کتابستان راهی بازار نشر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی مجمع ناشران انقلاب اسلامی، «آن مرد با باران می آید» رمانی است در حال و هوای روزهای انقلاب که زندگی یک خانواده از طبقه متوسط جامعه را در چندماه پایانی منتهی به پیروزی انقلاب روایت می‌کند. شخصیت پردازی مناسب، قلم روان و تکیه بر مستندات تاریخی ارزش این رمان را دو چندان کرده است.

در زمستان سال ۱۳۹۸ نیز این رمان خواندنی تقریظی از رهبر انقلاب دریافت کرد با عبارات زیر: بسیار خوب و هنرمندانه و پرجاذبه نوشته شده است. تصویری که از ماه‌های آخر مبارزات نشان می‌دهد، درست و روشن و واقعی است. به گمان من همه جوان‌ها و نوجوان‌های امروز به خواندن این کتاب و امثال آن نیاز دارند. از نویسنده کتاب باید تقدیر و تشکر شود ان شاءالله.

بریده ای از کتاب:

آخرین باری که دیدمش، نشسته بود کنار پنجره ماشین و سرش را تکیه داده بود به شیشه. باد نرم و سبک از لای پنجره نیمه باز می وزید و موهای خوش حالتش را در هوا تاب می‌داد. تسبیح شیشه ای عزیز از لای یقه پیراهنش پیدا بود.

این رمان که برگزیده جشنواره داستان انقلاب حوزه هنری و برگزیده جشنواره اندرزگو است، برای سی و پنجمین بار در ۲۱۷ صفحه و با قیمت ۱۰۵ هزار تومان روانه بازار نشر شده است.

انتهای پیام/

نظر بدهید
capcha